(0432) 67-29-80
Вінницька область

У неділю переходимо на літній час

У неділю переходимо на літній час

25 березня 2018 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час. У ніч з суботи на неділю годинникову стрілку потрібно перевести на 1 (одну) годину вперед.

Люди найважче переносять саме перехід на літній час, а не зимовий (адже вставати треба на годину раніше), часто скаржаться на втомлюваність, зниження працездатності, дратівливість і депресію. Найбільше годинну зміну в часі відчувають на собі ті, хто мають проблеми з кров′яним тиском та захворювання серця – їм треба бути особливо уважними.

Довідково: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 «Про порядок обчислення часу на території України» з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, Уряд України постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.