(0432) 67-29-80
Вінницька область

Найбільший боржник із зарплати – ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону»

Найбільший боржник із зарплати – ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону»

 9 липня 2019 року начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Сергій Гаєв взяв участь у розширеному засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулось під головуванням голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка.

Участь у засіданні також взяли начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Інна Курдеша та головний спеціаліст Тетяна Матвієнко.

 Основною причиною зібрання комісії став стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій району.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк доповів про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах району. Далі заслухали голову правління ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» Олега Хардикайнена, Підприємство заборгувало заробітної плати 6,5 млн грн, що, за даними моніторингу Управління Держпраці у Вінницькій області, складає 87,8 відсотка від боргів економічно активних підприємств області.

До обговорення долучився голова райдержадміністрації Віктор Бойко, який звернув увагу присутніх, що, на жаль, органи влади в районі не мають впливу на ситуацію щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на. Саме тому необхідно ініціювати розгляд даного питання на засіданні тимчасової комісії обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

По завершенню засідання комісією було прийнято відповідне рішення щодо погашення боргів.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.