(0432) 67-29-80
Вінницька область

Науково-виробничий семінар на тему: «Підготовка та проведення жнив - 2018 на Вінниччині»

Науково-виробничий семінар на тему: «Підготовка та проведення жнив - 2018 на Вінниччині»

10 липня 2018 року на базі СТОВ Агрофірма «Агробуд» смт. Оратів, Оратівського району було проведено науково-виробничий семінар на тему: «Підготовка та проведення жнив - 2018 на Вінниччині» з практичним оглядом посівів сільськогосподарських культур та парку сільськогосподарської техніки  підприємства ТОВ «Агробуд».

В семінарі взяли участь: перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, директор  Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, директор інституту кормів та сільського господарства  Поділля НААН Олександр Корнійчук, голова Оратівської райдержадміністрації Олег Чугункін, голова Оратівської районної Ради Галина Лошак, голови та заступники районних державних адміністрацій Вінницької області, керівники сільськогосподарських підприємств Вінницької області та представники компаній – виробників сільськогосподарської техніки, обладнання та агрохімії.

На виробничому семінарі виступила начальник відділу нагляду АПК та СКС Мазур Н.А. з доповіддю присвяченою розкриттю найважливіших проблем з охорони праці, які припадають на період проведення зернозбиральних робіт в агропромисловому комплексі області.

Було доведено до учасників семінару, що Управлінням Держпраці у Вінницькій області здійснюється не тільки державний нагляд, а й проведення превентивних заходів щодо попередження виробничого травматизму, в тому числі шляхом надання консультацій в інформаційно-консультативних центрах, створених при районних державних адміністраціях.

Запрошено до співпраці усіх керівників підприємсв, установ та організацій і їх посадових осіб для спільного досягнення попередження випадків виробничого травматизму, адже краще попередити настання нещасних випадків на виробництві і цим зберегти життя та здоров`я працюючих.

 

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.