(0432) 67-29-80
Вінницька область

У наших соціальних партнерів: відбулось засідання Школи молодого профактивіста

У наших соціальних партнерів: відбулось засідання Школи молодого профактивіста

Сучасний профспілковий рух потребує лідерів нової формації, фахівців компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. У цьому і полягає завдання Школи молодого профактивіста Федерації профспілок області, засідання якої відбулося 29 жовтня.

Відкрила і вела  засідання заступник Голови Федерації профспілок області Світлана Анпольська.

Заступник голови обласної організації профспілки працівників державних установ Валентина Ольшанецька, головний правовий інспектор праці  Вадим Шевчук та головний спеціаліст з організаційної роботи Апарату  ФПО  Аліна Трохименко, спілкуючись із слухачами, наголосили, що наразі необхідно залучати енергійну молодь з чіткою громадянською позицією до керівництва профспілковими ланками різних рівнів.

Підводячи підсумки  роботи Школи молодого профактивіста, Світлана Анпольська наголосила, що на часі розробка і нової ідеології молодіжного профспілкового руху, яка б відповідала новим викликам сьогодення.

Крім того, необхідно зберігати і розвивати досягнуті результати: продовжити роботу з навчання молодих та сприяти встановленню більш міцних зв′язків профактивістів з галузевими організаціями Федерації профспілок області.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.