(0432) 67-29-80
Вінницька область

Нарада за результатами комплексної планової перевірки ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика»

Нарада за результатами комплексної планової перевірки ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика»

Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Приватного акціонерного товариства «Вінницька кондитерська фабрика», під час якої було підбито підсумки комплексної планової перевірки підприємства щодо дотримання стану охорони праці та промислової безпеки.

Участь у роботі наради взяли також головні державні інспектори, які безпосередньо проводили перевірку: відділу нагляду в АПК та СКС Микола Чекіна, відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Костянтин Ковальов та відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Сергій Смельцер.

Керівники підприємства, спеціалісти служби з охорони праці, інженерно-технічні працівники уважно вислухали звіт за результатами інспекторських обстежень, що були проведені 11-22 березня 2019 року. Інспекторами виявлено ряд порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, які здебільшого були організаційними і були усунуті ще під час проведення перевірки.

Володимир Боковець детально проаналізував недопрацювання у роботі керівників та фахівців щодо створення безпечних умов праці на підприємстві і наголосив на необхідності посилити роботу з удосконалення системи управління охороною праці в кожному структурному підрозділі підприємства, проведенні відповідних профілактичних заходів, впровадженні міжнародного досвіду модернізації підприємства з метою усунення шкідливих і небезпечних факторів виробництва.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.