(0432) 67-29-80
Вінницька область

Нарада щодо додержання законодавства про працю неповнолітніх

Нарада щодо додержання законодавства про працю неповнолітніх

У приміщенні служби у справах дітей облдержадміністрації відбулась нарада на виконання окремого доручення заступника голови Державної служби України з питань праці щодо забезпечення ефективного виконання заходів, передбачених Державною соціальною програмою «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 року № 453.

В нараді взяли участь начальник служби у справах дітей облдержадміністраціїї Тетяна Дорош, начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько, заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв, представники управління  превентивної діяльності Головного управління національної поліції у Вінницькій області Ольга Телепенко та Володимир Бойко, директор обласного центру для сім»ї, дітей та молоді Олена Стоялова, а також спеціалісти вищезгаданих служб.

У ході наради було заслухано звіт про проведену роботу з даного питання у І півріччі, відпрацьовані напрямки співпраці всіх структур, дотичних до питання додержання законодавства про працю неповнолітніх та окреслені заходи на ІІ півріччя.

Окрім того, окрема увага звернута на питання щодо закладів професійно-технічної освіти, які впроваджують елементи дуальної форми навчання. Згідно з наказом міністерства освіти і науки України від 15.05.2018 року №473 на території Вінницької області діють 12 таких закладів освіти.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.