gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Нарада з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Вінниччини

Нарада з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Вінниччини

23 листопада головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна прийняла участь у нараді з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство. Засідання відбулось у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, що у м. Хмельницькому.

На заході були присутні представники органів державної влади та арбітражні керуючі підприємств.

Під час наради, учасники заслухали арбітражного керуючого  дочірнього підприємства «Ладижинський спиртовий завод «Екстра» ПАТ «Укрмедпром» - О. Гонту. Зазначене підприємство є найбільшим боржником із виплати заробітної плати серед підприємств-банкрутів Вінниччини. Зокрема, начальник Регіонального управління відділення Фонду державного майна України у Вінницькій та Хмельницькій областях Андрій Маркевич розповів присутнім про стан справ можливого погашення боргів із виплати заробітної плати на підприємствах спиртової галузі, що підлягають приватизації.

Учасники засідання обговорили проблемні питання, що виникають при здійсненні процедури банкрутства суб’єктів господарювання, а також окреслили перспективи та шляхи її погашення.

2021-11-25

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.