(0432) 67-29-80
Вінницька область

Нарада з гірниками щодо правильної розробки родовища та запобігання травматизму

Нарада з гірниками щодо правильної розробки родовища та запобігання травматизму

Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області Олена Медик провела нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Моноліт–ВВ» (Русавське родовище пісковику, Ямпільський район) щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.

Основна увага була приділена веденню геолого-маркшейдерської, технічної та обліково-контрольної документації, веденню графічної документації (погоризонтні плани гірничих виробок – планшети). Головний державний інспектор наголосила на необхідності об’єми вийнятих гірських порід визначати за даними маркшейдерської зйомки.

З метою запобігання виробничому травматизму, Олена Медик наголосила на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, проходження періодичного медичного огляду працівниками, використанні засобів індивідуального захисту тощо.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.