(0432) 67-29-80
Вінницька область

Наголошено на необхідності навчати за актуальними НПАОП

Наголошено на необхідності навчати за актуальними НПАОП

В Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з керівниками та викладачами навчально-виробничих закладів, які проводять навчання з питань охорони праці.

Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець наголосив на важливості вивчення працівниками нормативно-правових актів про охорону праці та з безпечного виконання будь-яких робіт, особливо з підвищеною небезпекою. Адже, як свідчить статистика, понад 70 відсотків нещасних випадків на виробництві стаються з організаційних причин – елементарного незнання або невиконання інструкцій з охорони праці.

У ході зустрічі пропозиції щодо удосконалення навчального процесу, актуалізації планів і програм навчань висловили начальники відділів Управління, які очолюють комісії з перевірки знань. Зокрема, начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Наталія Мазур звернула увагу на необхідність привести навчальні програми у відповідність з Правилами охорони праці у сільськогосподарському виробництві, які набули чинності з дня офіційного опублікування. Тобто, 12 жовтня 2018 року.

Представники навчально-виробничих закладів теж висловили своє бачення щодо удосконалення співпраці у спільній справі – навчанні працівників безпечним прийомам і методам роботи.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.