(0432) 67-29-80
Вінницька область

Наголошено на дотриманні НПАОП під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт

Наголошено на дотриманні НПАОП під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт

Фахівцем Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Департаменту з виробництва залізобетонних виробів Відокремленого підрозділу «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «Миронівський хлібопродукт» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для запобігання виробничому травматизму.

27 листопада минулого року тут стався нещасний випадок, у результаті якого формувальник отримав черепно-мозкову травму. Саме тому головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління у Вінницькій області О.В.Тронець насамперед зосередив увагу відповідальних осіб та працівників підприємства на питаннях запобігання виробничого травматизму, акцентував на стані загального та смертельного травматизму в області та вказав основні причини настання нещасних випадків.

Переважно це організаційні причини, що залежать від волі людей, які, на жаль, нехтують елементарними нормами безпеки і порушують технологічний процес, вимоги безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин та механізмів, вимоги інструкції з охорони праці.

Під час зустрічі Олександр Тронець наголосив на необхідності ефективного функціонування системи управління охороною праці, дотримання НПАОП під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт, організацію проведення інструктажів працівників з питань охорони праці та допуск їх до самостійної роботи.

Також у ході розмови було наголошено на необхідності дотримання вимог законодавства щодо проведення медичних оглядів працівників, атестації робочих місць за умовами праці, забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту тощо.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.