gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

На Вінниччині ще одне машинобудівне підприємство отримало консультацію фахівців Управління з питань охорони праці

Посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області здійснили  інформаційне відвідування підприємства машинобудівної галузі, у ході якого керівнику та працівникам розповіли про зміни у законодавстві та необхідність дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Працівникам наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо. Зокрема поінформовано щодо можливості запровадження підприємствами та установами електронного документообігу в системі управління охороною праці.

Також, під час заходів, представникам підприємств розповіли про можливості інформаційного порталу Держпраці, де можна отримати консультацію та знайти відповіді на актуальні запитання: https://pratsia.in.ua/.

Від початку року консультації з питань охорони праці отримали майже 700 субєктів господарювання Вінниччини.

2022-07-12

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.