gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

На Вінниччині працівникам сільськогосподарського підприємства розповіли про переваги задекларованої праці

На Вінниччині працівникам сільськогосподарського підприємства розповіли про переваги задекларованої праці

У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», посадові особи Управління Держпраці провели роз’яснювальну роботу серед працівників сільськогосподарського підприємства щодо додержання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин.

Присутнім розповіли про переваги задекларованої праці, наголосивши, що легальне працевлаштування  гарантує найманому працівникові здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки, лікарняні тощо. Працівник без офіційного оформлення трудових відносин позбавляє себе усіх соціальних гарантій.

Разом з тим, фахівці Управління Держпраці розповіли працівникам про те, як не стати жертвою примусової праці при пошуку роботи та роздали тематичні інформаційні буклети з корисними порадами і контактами.

Окремо, присутніх поінформовано, що отримати усю необхідну інформацію з питань законодавства про працю, можна відвідавши інформаційний портал Держпраці  https://pratsia.in.ua/.

2022-07-14

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.