gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

На Вінниччині посадовці Держпраці виявили близько 30-ти осіб, що нелегально виконували польові роботи

Інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області було здійснено позаплановий захід державного контролю на одному з сільськогосподарських об’єктів, що знаходиться у с. Рів, Жмеринського району, Вінницької області.

У ході заходу контролю посадовцями Держпраці було зафіксовано близько 30-ти осіб, що виконували польові роботи в інтересах суб’єкта  господарювання, а саме збирання малини - нелегально.  Також,  було виявлено неповнолітніх осіб, що працювали на рівні з дорослими. Підприємцю наданий припис на обов’язкове усунення виявлених порушень, а також попереджено про передбачену законодавством відповідальність.

  

Наразі, захід  контролю триває, усі обставини допуску працівників до роботи - встановлюються.

Нагадаємо, що фактичний допуск працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність!

Управління Держпраці у Вінницькій області вкотре наголошує, що працюючи нелегально, без укладення трудового договору, зовсім не просто, а то й неможливо захистити себе у разі конфлікту з роботодавцем, відмови в оплаті праці чи незаконного звільнення.

2021-09-13

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.