(0432) 67-29-80
Вінницька область

На Вінниччині перевірять техніку безпеки в усіх закладах соціально-гуманітарної сфери

На Вінниччині перевірять техніку безпеки в усіх закладах соціально-гуманітарної сфери

Сьогодні, 9 жовтня, у приміщенні ОДА під головуванням заступника голови - директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації  Ігоря Івасюка відбулася нарада, щодо забезпечення техніки безпеки в закладах соціально-гуманітарної сфери.

У нараді взяли участь також  директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна, перший заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Олена Чорна, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Олег Сторожук, в.о. начальника управління Держпраці Володимир Боковець та керівники інших профільних служб ОДА.

В ході проведення наради учасники заслухали доповідь заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Олега Сторожука, який детально проінформував про стан пожежної безпеки на території Вінницької області, а також про додержання і виконання заходів пожежної безпеки у закладах соціально-гуманітарної сфери.

Під час наради виступаючи перед присутніми  Ігор Івасюк наголосив, що наразі у Вінницькій області проводяться усі необхідні заходи, щоб не допустити надзвичайних ситуацій у закладах соціально-гуманітарної сфери.

 Посадовцями також  окреслено коло проблемних питань, які потребують вирішення. Зокрема,  недоліки від яких може виникнути пожежа; стан протипожежного водопостачання; забезпечення безпечної експлуатації котелень у закладах соціально-гуманітарної сфери.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року № 643-р на жовтень-грудень ц.р. затверджено план  проведення перевірок стану техногенної і пожежної безпеки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної та комунальної форми власності, а також приватної форми власності — у разі письмового звернення суб’єктів господарювання.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.