(0432) 67-29-80
Вінницька область

На семінарі зупинились на основних моментах застосування законодавства про працю ФОПами

На семінарі зупинились на основних моментах застосування законодавства про працю ФОПами

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у проведенні семінару з платниками податків, який проводився спільно з Вінницьким управлінням ГУ ДФС та ГУ Пенсійного фонду у Вінницькій області, щодо застосування законодавства про працю роботодавцями.

На семінар були запрошені фізичні особи – підприємці та бухгалтери суб’єктів підприємницької діяльності м.Вінниці та Вінницького району.

Валентина Партій у своєму виступі зупинилась на основних моментах застосування законодавства про працю фізичними особами – підприємцями, зокрема, виконання мінімальних соціальних гарантій, оплати праці, у тому числі оплати надурочних, нічних, роботи у вихідні дні, найманих працівників, ведення обліку робочого часу. Окремо роз’яснила відмінності трудового договору та договору цивільно-правового характеру, стажування та випробувальний термін.

Фахівець Держпраці також надала відповіді на запитання присутніх про механізм проведення інспекційних відвідувань та оформлення їх результатів, характерні порушення.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.