(0432) 67-29-80
Вінницька область

На семінарі-практикумі для представників індустрії дозвілля України обговорили питання безпеки відвідувачів

На семінарі-практикумі для представників індустрії дозвілля України обговорили питання безпеки відвідувачів

5 жовтня 2018 року начальник Управління Держпраці Володимир Марунько та перший заступник начальника Володимир Боковець взяли участь у роботі Всеукраїнського семінару-практикуму для представників парків та індустрії дозвілля з різних регіонів України, який організовано і проведено МКП «Вінницязеленбуд».

Зустріч розпочалась у Центральному парку у приміщенні планетарію. Учасників семінару привітав заступник міського голови Микола Форманюк.

Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників парків культури України», заслужений працівник культури України Валентина Кечина вручила Вінницькій міській раді подяку за вагомий внесок у розвиток Центрального міського парку, здобутки і досягнення у впровадженні сучасних форм з організації дозвілля і відпочинку жителів міста та з нагоди його нагородження у номінації «Лідер індустрії дозвілля 2018».

Під час семінару спеціалісти розповіли про нові ідеї у розвитку парків, центрів дозвілля, у тому числі й про досвід Європи та світу у цьому напрямку, про державну концепцію розвитку парків, якість послуг, кадровий потенціал в індустрії розваг тощо.

Велику увагу також було приділено безпеці відвідувачів. Зокрема, Володимир Боковець навів приклади аварій, що траплялися при експлуатації атракціонів, звернув увагу на їх причини та на заходи щодо зменшення ризику виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій, дії обслуговуючого персоналу при екстремальних ситуаціях.

Семінар тривав три дні. Крім тематичних виступів на учасників чекала екскурсія містом, дебати, майстер-класи тощо.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.