(0432) 67-29-80
Вінницька область

На розширеному засіданні дирекції енергетики не оминули питання профілактики травматизму

На розширеному засіданні дирекції енергетики не оминули питання профілактики травматизму

26 березня 2018 під керівництвом очільника вінницьких енергетиків Андрія Поліщука відбулось відкрите засідання Дирекції ПАТ «Вінницяобленерго».

У заході брали участь директори за напрямками діяльності, керівники структурних одиниць з усіх районів Вінницької області та фахівці управління. Всі разом обговорили нагальні питання роботи, окреслили завдання на найближче майбутнє.

Перед присутніми виступили директори та головні інженери структурних одиниць. Розповідали про виконання поставлених завдань та причини, через які ще мають місце проблемні моменти. З метою якнайшвидшого їх подолання одразу розглядали та приймали спільне рішення.

Далі більш розгорнуто йшлося про інші нагальні питання. Зокрема, обговорили заходи щодо стану охорони праці та профілактики травматизму в ПАТ «Вінницяобленерго». Про підсумки роботи учбового центру Товариства у 2017 році й основні завдання на 2018 рік розповів його директор Олександр Бірюков. Про стан ліквідації заборгованості з відпусток у структурних одиницях звітував директор з персоналу Товариства Віталій Хребтій.

Усі рішення, які були прийняті під час роботи відкритого засідання дирекції, внесено до протоколу заходу.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.