(0432) 67-29-80
Вінницька область

На робочій нараді представили нових працівників Управління

На робочій нараді представили нових працівників Управління

14 червня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи, виконаної працівниками протягом поточного тижня.

Під час наради розглянуто поточні та проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду працівниками Управління. Зокрема, Володимир Боковець звернув увагу головних державних інспекторів на посилення контролю за виконанням виданих ними приписів про усунення порушень законодавства з охорони праці. Також нагадав про якість і вчасність формування єдиної справи розпорядчих документів.

У зв’язку з високою температурою повітря, Володимир Боковець наголосив на необхідності проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу, зокрема, з працівниками, які виконують роботи на відкритому повітрі, або у закритих просторах – колодязях, котлованах, траншеях, – де є підвищені ризики настання нещасних випадків. Адже, якщо виконувати всі організаційні та технічні заходи, дотримуватись вимог безпеки нормативних актів з охорони праці, нещасних випадків можливо уникати.   

Заступник начальника Управління Алла Горбатюк представила колективу нових колег, які пройшли конкурсний відбір на зайняття вакантних посад державної служби і приступили до роботи, – головних державних інспекторів відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Катерину Луценко, Вікторію Новак та Олену Шевчук.

Також Володимир Боковець від імені колективу традиційно привітав колег, які святкували день народження на цьому тижні.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.