(0432) 67-29-80
Вінницька область

На ПП «Ямпільтеплобудсервіс» проведено превентивний захід

На ПП «Ямпільтеплобудсервіс» проведено превентивний захід

Фахівцем відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами приватного підприємства «Ямпільтеплобудсервіс»  щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.

Головний державний інспектор Андрій Романенко навів статистичні дані травматизму за 2018 та 7 місяців 2019 року, нещасних випадків, які сталися на підприємствах області, та наголосив на необхідності проведення заходів щодо запобігання травматизму, зокрема, на посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед працівників.

Окрему увагу приділив наявності дозволів на роботи, об’єкти, машини, механізми та устаткування підвищеної небезпеки. Було наголошено на безпечному виконанні робіт підвищеної небезпеки, необхідності проходження періодичного медичного огляду працівників, використанні засобів індивідуального захисту, здійсненні постійного контролю за дотриманням трудової та виробничої дисципліни серед працюючих.

Фахівець Держпраці наголосив на необхідності виконання вимог організаційних та технічних заходів безпеки при виконанні робіт в електроустановках до і вище 1000 В, а саме, виконання «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та «Правил улаштування електроустановок».

Присутні отримати роз’яснення щодо застосування вимог нормативно-правових актів з охорони праці в частині безпечної організації робіт та їх безпечного проведення.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.