gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

На порозі чергової хвилі пандемії коронавірусу інспектори управління Держпраці у Вінницькі області нагадують про загрози та щеплення

На порозі  чергової хвилі пандемії коронавірусу інспектори управління Держпраці у Вінницькі області нагадують про загрози та щеплення

   З початку пандемії до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 3435 повідомлень щодо інфікування медичних працівників  гострою респіраторною хворобою Covid-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Розслідування по усіх випадках повністю завершені.  

По 21 випадку, котрі завершилися летально, розслідування  проводили спеціальні комісії управління Держпраці у Вінницькій області. По 3 414 випадках (з них 6 смертельних) – комісії закладів охорони здоров’я.

За результатами розслідувань 267 випадків визнано такими, що пов’язані з виробництвом. Головними причинами інфікування медичних працівників були організаційні, техногенні, технічні та психофізіологічні.

         Наразі спостерігається зростання рівня захворюваності на COVID-19, тому варто ще раз нагадати  усім про загрозу інфікування і важливість проведення щеплення. Фахівці МОЗ дозволили отримати третю бустерну дозу вакцини. Кожній людині варто  ретельно подбати про надійний захист свого здоров’я.

Зазначаємо, що фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області  надають консультаційну допомогу з питань порядку проведення розслідувань гострих професійних захворювань медичних працівників на COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2.

За консультаціями звертайтеся до відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області  телефоном: 0432 671352.

Більше інформації на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua

2022-09-28

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.