(0432) 67-29-80
Вінницька область

На нараді обговорили питання легалізації праці, охорони праці та запобігання пощиренню Covid-19

На нараді обговорили питання легалізації праці, охорони праці та запобігання пощиренню Covid-19

Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця, заступника начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександра Морквишена та головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки Олександра Мандренка провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників підприємств, установ і організацій Гайсинського району та м. Ладижин, які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».

Перед початком перевірки з присутніми провели нараду, у ході якої поінформували про стан виробничого травматизму в області, наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.

Володимир Боковець також зупинився на питанні легалізації праці. Зокрема, щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про охорону праці.

Окремо було звернуто увагу присутніх на те, що не можна недооцінювати загрози, які несе поширення інфікування коронавірусом Covid-19. Тож необхідно дотримуватись заходів профілактики, які знижують рівень ризику зараження на інфекційну хворобу. А при появі симптомів хвороби  у вигляді підвищення температури тіла, утруднення дихання, кашлю, необхідно відразу ж звернутися до лікаря.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.