(0432) 67-29-80
Вінницька область

На колегії розглянуто підсумки проведення медичних оглядів

На колегії розглянуто підсумки проведення медичних оглядів

В Управлінні Держпраці проведено засідання спільної колегії з Департаментом охорони здоров′я у Вінницькій області, на якому розглянуто підсумки проведення медичних оглядів у працівників певних категорій відповідно до наказу МОЗ від 21.05.2007р.№246, за 9 місяців у Вінницькій області.

У роботі колегії взяли участь посадові особи Департаменту охорони здоров’я та Вінницького відділення Управління ВДФСС України у Вінницькій області, а також представники комісій з проведення попередніх та періодичних медичних оглядів у медичних закладах міст та районів області.

Начальник відділу з питань гігієни праці С.О.Юревич поінформувала присутніх про підсумки проведення медичних оглядів у працівників певних категорій за 9 місяців 2018 року відповідно до наказу МОЗ від 21.05.2007р.№246 у Вінницькій області. Зупинилась на проблемних питаннях, що виникають під час підготовки та проведення медичних оглядів.

Інформацію щодо стану виробничого травматизму на підприємствах області надав начальник відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму О.І.Волинець. Він також звернув увагу медиків на те, що від якості проведення медичних оглядів нерідко залежить життя працівника та доля його сім’ї, якщо вже нещасний випадок трапився.

Лікар-профпатолог Вінницької обласної лікарні ім. М. І. Пирогова К.М. Кузьмінова теж зупинилась на якості проведення медичних оглядів, проаналізувала їх результати за 9 місяців 2018 року, вказала на недопрацювання, типові помилки та роз’яснила, як їх уникати.

Начальник відділу з питань експертизи умов праці Г.В.Макаренко ознайомила присутніх з порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці у медичних працівників, а лікар відділу з питань гігієни праці А.В.Ліщун звернула увагу на дотримання термінів оформлення документів при організації проведення медичних оглядів.

За результатами засідання колегії прийнято відповідне рішення.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.