(0432) 67-29-80
Вінницька область

На Херсонщині під час робочого візиту першого заступника Голови Держпраці наголошено на захисті медичних працівників

На Херсонщині під час робочого візиту першого заступника Голови Держпраці наголошено на захисті медичних працівників

На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Херсонщину. В рамках візиту під час проведеної наради з керівниками структурних підрозділів Головного управління Держпраці в області основний акцент зроблено на пріоритетних напрямах роботи Служби.

Головною темою зустрічі став захист медичних працівників в рамках законодавства в зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та стан розслідувань випадків гострих респіраторних захворювань серед працівників лікарень.

На нараді обговорено виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.