gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Міжнародна організація праці підтримує громадян України

Міжнародна організація праці підтримує громадян України

15 березня відбулася онлайн зустріч керівника Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери з менеджером Проєкту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» Жолтом Дудашем.

У цей складний для нашої країни час Держпраці спільно з представниками проекту Міжнародної організації праці обговорили можливі шляхи допомоги українським громадянам, які вимушені залишити своє місце проживання і переїжджають до інших областей або за межі України, та запобігання можливих ризиків.
Зокрема, окрему увагу було приділено проблемі торгівлі людьми та обговорено ключові можливі точки взаємодії, пов’язані з інформуванням наших громадян про цю проблему та шляхів убезпечення їх від можливих ризиків, практичні можливості залученості інспекторів праці, у тому числі країн Євпропейського союзу, до спільної роботи.

Держпраці не припиняє свою роботу, на сьогодні вона зосереджена на інформаційній та консультативній підтримці українських працівників та роботодавців.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.