(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Мінрегіоні відбулося засідання Урядової комісії з розслідування причин пожежі у будинку для людей похилого віку в Харкові

У Мінрегіоні відбулося засідання Урядової комісії з розслідування причин пожежі у будинку для людей похилого віку в Харкові

26 січня у Міністерстві розвитку громад та територій України під головуванням Міністра Олексія Чернишова відбулося засідання Урядової комісії з розслідування причин пожежі у будинку для людей похилого віку в Харкові, внаслідок якої загинуло 16 осіб: 15 на місці трагедії та одна людина в лікарні.

До складу комісії входять т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко, представники ДСНС, МВС, Мінсоцполітики, Мін’юсту, МОЗ, Харківської облдержадміністрації та інших органів влади.

Учасники засідання розглянули пропозиції щодо врегулювання проблемних питань функціонування ринку соціальних послуг, зокрема моніторингу приватних соціальних установ, створення їх реєстру, внесення змін до чинного законодавства тощо.

Олексій Чернишов зазначив, що основне завдання комісії, крім встановлення причин трагедії, – створити в країні такі умови, щоб люди похилого віку, які потребують нагляду та підтримки, могли отримувати якісні соціальні послуги.

За підсумками засідання Міністерству соціальної політики разом з іншими профільними міністерствами дали низку доручень, спрямованих на поліпшення функціонування ринку соціальних послуг.

Звіт про результати роботи комісія має подати до 19 лютого 2021 р. Кабінету Міністрів України.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.