gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Легальна зайнятість – гарантія захисту соціальних та трудових прав працівників

Легальна зайнятість – гарантія захисту соціальних та трудових прав працівників

На цьому, зокрема акцентують увагу роботодавців та працівників суб’єктів господарювання Вінниччини  фахівці Центрально-Західного управління Держпраці.  Нещодавно, у рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло»  інспектори Управління інспекційної діяльності у Вінницькі області  поспілкувалися з представниками малого та середнього бізнесу  Козятина.

Працівникам роз’яснили питання, які стосуються порядку надання щорічних відпусток, відпусток без збереження заробітної плати, відпусток у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Крім цього у ході превентивних заходів інспектори  звертають увагу працівників щодо ризиків потрапляння у трудове рабство та поширюють інформаційні буклети – пам’ятки «Примусова праця: Як розпізнати й уникнути».

 І рекомендують  шукати більше інформації про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua

2023-01-10

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.