(0432) 67-29-80
Вінницька область

Круглий стіл щодо травматизму у закладах охорони здоров’я м. Вінниці

Круглий стіл щодо травматизму у закладах охорони здоров’я м. Вінниці

Лікар відділу з питань гігієни праці Олександр Наавгуст взяв участь у засіданні круглого столу«Аналіз причин настання нещасних випадків у закладах охорони здоров’я м. Вінниці за 11 місяців 2019 року», організованому Вінницьким відділенням управління ВД ФСС України у Вінницькій області.

У роботі круглого столу взяли участь страхові експерти з охорони праці управління ВД ФСС України у Вінницькій області та спеціалісти з охорони праці закладів охорони здоров’я м. Вінниці і Вінницького району.

У ході розмови були висвітлені обставини та причини настання нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у закладах охорони здоров’я. Обговорено дієвість профілактичних заходів щодо усунення причин настання подібних випадків та недопущення їх в майбутньому.

Олександр Наавгуст висвітив стан організації проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників певних категорій та проблемні питання у цій сфері.

Також піднімалась тема підготовки будівель та території закладів до осінньо-зимового періоду, розробка заходів щодо уникнення травмування працівників під час складних погодних тощо.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.