(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Козятинському районі відбулось виїзне засідання Координаційної ради

У Козятинському районі відбулось виїзне засідання Координаційної ради

17 квітня на базі Безіменської сільської ради під головуванням очільника районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Козятинської районної ради.

Під час засідання було презентовано напрямки роботи Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, обговорено посилення пожежної безпеки об’єктів та населених пунктів у весняно-літній період 2018 року, до відомадоведено до відома інформацію про стан надання інтенсивної медичної допомоги у Козятинській ЦРЛ відповідно до потреб населення.

З порядку денного Координаційної ради у зв’язку з відсутністю доповідача від райдержадміністрації були зняті важливі питання, які потребували обговорення – про виконання ст.32 ЗУ «Про відходи» щодо сортування сміття за видами матеріалів та роздільного його захоронення, а також щодо заходів з благоустрою населених пунктів Козятинського району.

Голова районної ради Віктор Слободянюк підняв питання ігнорування районною державною адміністрацією багатьох важливих напрямків функціонування Козятинщини. Засвідчили пасивність виконавчого органу влади і очільники територіальних громад

Легалізація трудових відносин

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Ігор Круликівський поінформував очільників територіальних громад щодо дотримання вимог трудового законодавства, відзначив, що наразі частішають випадки підміни трудових договорів цивільно-правовими, коли мова йде про оформлення непостійно працюючих осіб. Ігор Аркадійович зазначив, що цивільно-правову угоду можна застосовувати, але в такому випадку має бути акт виконаних робіт або надання певної послуги. За порушення трудового законодавства передбачена фінансова відповідальність.

Із розглянутих питань членами Координаційної ради при голові Козятинської районної ради були прийняті відповідні рішення.

                                                                                                                            За матеріалами http://krr.gov.ua

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.