(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Козятинській ЗОШ №3 нагородили переможницю конкурсу дитячого малюнка

У Козятинській ЗОШ №3 нагородили переможницю конкурсу дитячого малюнка

У рамках реалізації плану заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці заступник начальника управління Фонду соціального страхування України у Вінницькій області – начальник відділу профілактики страхових випадків Віталій Яворський відвідав Козятинську загально освітню школу І-ІІІ ступенів №3.

У зустрічі з педагогічним та учнівським колективом взяли також участь заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталя Квят, начальник Олександр Піскун та страховий експерт з охорони праці Ігор Загоруйко Козятинського відділення управління ФССУ у Вінницькій області.

Під час зустрічі заступник начальника управління В. Яворський провів  з присутніми бесіду на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці», та повідомив  про профілактичну роботу, яка проводиться Фондом соціального страхування, задля збереження здоров′я та життя працівників.

Заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Н. Квят в своєму виступі наголосила, що питання охорони праці завжди будуть в полі зору держави з приводу додержання законодавства в цій галузі.

Під час зустрічі учениці цієї школи, яка зайняла 2-е призове місце у віковій категорії від 6 до 10 років у регіональному конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Світлані Мазніцькій  заступник начальника управління Віталій Яворський вручив цінний подарунок та грамоту управління Держпраці у Вінницькій області.

За професіоналізм та формування свідомого ставлення молоді до питань охорони праці педагогічному колективу ЗОШ №3 була вручена Подяка управління Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.

Переможниця конкурсу також отримала подарунок та Подяку від Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.