(0432) 67-29-80
Вінницька область

Комісією вс тановлено, що соцпрацівник загинула під час виконання трудових обов’язків

Комісією вс тановлено, що соцпрацівник загинула під час виконання трудових обов’язків

9 лютого 2018 року о 13:00 на автодорозі сполученням Бердичів-Хмільник-Біликівці, неподалік села Івча Літинського району, сталась дорожньо-транспортна пригода – у результаті лобового зіткнення автомобіля «ВАЗ 21083» та вантажівки «МАН» загинула соціальний працівник Благодійного єврейського центру Хесед Емуна З. 1997 р.н., яка супроводжувала підопічну, 81-річну жительку Хмільницького району, з онкологічного диспансеру.

Обидві жінки загинули, водія «ВАЗ 21083» з травмами доставлено у Літинську ЦРЛ.

Причини настання нещасного випадку будуть встановлені після одержання висновків про причини настання ДТП та осіб, які допустили порушення вимог нормативно-правових актів, від СУ ГУНП України у Вінницькій області.

У зв’язку з тим, що соціальний працівник З. загинула під час виконання трудових обов’язків, комісією даний нещасний випадок визнаний таким, що пов’язаний з виробництвом. На потерпілу, яка користувалась транспортним засобом, але не причетна до керування ним, складено акт за формою Н-1.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч з чоловіком потерпілої, роз’яснили його права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.