gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Колегія Управління Держпраці у Вінницькій області стосовно вжиття невідкладних заходів щодо безпечного використання газу та запобіганню виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті

15 грудня, 2021 року, Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено засідання Колегії Управління про вжиття невідкладних заходів щодо безпечного використання газу та запобіганню виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті.

Засідання колегії проведено під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Боковця В.А. У заході  прийняли участь – директор ТОВ «Газпостачсервіс» Яворовський В.М., директор ТОВ «Газовик» Ярошович М.Й., головний інженер АТ «Вінницягаз» Марійчук Є.О., керівники та головні спеціалісти АТ «Вінницягаз».

 

Під час засідання були розглянуті питання стосовно вжиття невідкладних заходів щодо безпечного використання газу та запобіганню виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті, безпечному виконанню робіт з експлуатації та технічного обслуговування споруд систем газопостачання та запобіганню нещасних випадків при виконанні робіт.

Колегією було заслухано керівників підприємства щодо вжитих заходів з безпечного використання газу та запобіганню виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті, організації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог безпеки під час використання газу в побуті серед абонентів через засоби масової інформації.

За результатами Колегії було прийняте відповідне рішення.

Довідково: Від початку 2021 року у Вінницькій області зафіксовано 5 випадків аварій, повязаних з використанням газу у побуті. У результаті зазначених випадків отримали травми - 8 осіб, 4 з яких загинули.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.