gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Керівник Управління Держпраці спільно з представниками Вінницької міської ради відвідали релоковане підприємство

Керівник Управління Держпраці спільно з представниками Вінницької міської ради відвідали релоковане підприємство

Сьогодні, 21 квітня, начальник Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з представниками Вінницької міської ради:  заступником Голови ВМР Андрієм Очеретним та директором Департаменту економіки та інвестицій ВМР Максимом Мартьяновим відвідали підприємство, яке у зв’язку із бойовими діями, виявило бажання перемістити свої виробничі потужності до Вінницької області.

Так, на Вінниччині свою діяльність розгортає ще одне підприємство ТОВ «Сталекс», що спеціалізується на виробництві манікюрних, стоматологічних та хірургічних інструментів.

Під час робочого візиту, Володимир Марунько поінформував підприємця, що Управління Держпраці надаватиме релокованому підприємству консультаційну підтримку з питань трудового законодавства, охорони праці, адміністративних послуг тощо.

Як зазначив Володимир Марунько, фахівці Управління Держпраці роблять усе необхідне, у межах компетенції, аби підтримати представників релокованих підприємств в напрямку адаптації виробничих процесів на теренах Вінниччини.

Представники релокованих підприємств можуть отримати безкоштовні консультації, зателефонувавши:

- Управління Держпраці у Вінницькій області +38(0432) 67-29-80;

- Cектор звернення громадян та доступу до публічної інформації +38(099) 439-13-41;

- Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної військової адміністрації +38(068) 111-18-75;

- Вінницький обласний центр зайнятості:

Відділ організації надання послуг роботодавцям +38(050) 931-46-38, Відділ організації рекрутингу +38 (0432) 55-17-82

- Фонд соціального страхування України у Вінницькій області  +38 (0432) 65-98-53

Довідково:

До Вінниччини прийняли рішення перемістити виробництво 16 підприємств з різних регіонів України. Представлені різні сфери діяльності – від машинобудування до оптової торгівлі.

Частина з них уже здійснює перевезення свого обладнання на нове місце.

 

 

2022-04-21

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.