(0432) 67-29-80
Вінницька область

Кабінет Міністрів України: Питання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Для забезпечення здійснення Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства своїх повноважень та функцій Уряд вніс зміни до низки постанов Кабінету Міністрів України в частині визначення повноважень згаданого міністерства, затвердження граничної чисельності працівників його апарату, врегулювання питання спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України через відповідного Міністра тощо.

Нагадуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2019 р. № 829 “Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади” Мінекономрозвитку перейменовано на Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а Мінагрополітики реорганізовано шляхом приєднання до новоствореного відомства.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 11 вересня 2019 р. № 838
Київ
Питання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства
 

1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім абзаців десятого та одинадцятого пункту 1, абзацу двадцять третього підпункту 1 та абзацу п’ятого підпункту 2 пункту 3, підпунктів 355—366 пункту 4 Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою від 20 серпня 2014 р. № 459 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 77, ст. 2183), — в редакції цієї постанови, а також пункту 12, підпункту 1, абзаців четвертого — дев’ятого підпункту 2 пункту 16 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності одночасно із змінами до законодавчих актів в частині перерозподілу повноважень і функцій центральних органів виконавчої влади із забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері праці, зайнятості населення, трудової міграції, трудових відносин, соціального діалогу, промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду, здійснення державного нагляду та контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення.

     Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

Джерело інформації: Урядовий портал

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.