gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Із соціальними партнерами узгоджено спільні дії щодо зниження рівня незадекларованої праці у регіоні

Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду із соціальними партнерами, під час якої обговорили реалізацію Плану роботи з питань зниження рівня незадекларованої праці на Вінниччині. Від Управління у заході також взяли участь заступник начальника Управління Сергій Гаєв і начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига.

На засіданні були присутні представники Вінницького обласного центру зайнятості, обласного Управління Укртрансбезпеки, Федерації профспілок області, Головних управлінь Держпродспоживслужби, Пенсійного фонду, Державної податкової служби, Нацполіції у Вінницькій області, а також Вінницької правозахисної організації «Джерело надії».

Володимир Марунько повідомив присутніх, що з метою зниження рівня неофіційної праці у регіоні, розпочинається підготовка до інформаційної кампанії серед суб’єктів господарювання Вінницької області «Виходь на світло!», головним завданням якої є підвищення рівня соціальної свідомості працівників та роботодавців.

У свою чергу, Сергій Гаєв додав, що нагадати працівникам та роботодавцям  наскільки в умовах війни важливо підтримувати країну та один одного, не допускаючи зниження рівня захисту працівників та стабільності економіки – є пріорітетним завданням інформаційної кампанії.

У рамках заходу обговорено реалізацію на Вінниччині інформаційної кампанії Держпраці  «Україна працює!». Присутні ознайомились з візуальними матеріалами та рекомендаціями інформаційної кампанії,  обговорили порядок розміщення на інтернет-ресурсах відповідних матеріалів, та у результаті заходу окреслили напрями співпраці.

Окремо, посадовці Управління Держпраці поінформували присутніх щодо можливостей інформаційного порталу Держпраці, де можна отримати консультацію та знайти відповіді на актуальні запитання: https://pratsia.in.ua

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.