(0432) 67-29-80
Вінницька область

Із працівниками ТОВ «ВТН» обговорили заходи щодо безпечного проведення робіт

Із працівниками ТОВ «ВТН» обговорили заходи щодо безпечного проведення робіт

Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.

Головний державний інспектор Сергій Рудюк навів статистичні дані травматизму за 2017-2018 роки, нещасних випадків, які сталися на підприємствах області, та наголосив на необхідності проведення заходів щодо запобігання травматизму, зокрема, на посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед працівників.

Окрему увагу Сергій Рудюк приділив наявності дозволів на роботи, об’єкти, машини, механізми та устаткування підвищеної небезпеки. Було наголошено на безпечному виконанні робіт підвищеної небезпеки, необхідності проходження періодичного медичного огляду працівників, використанні засобів індивідуального захисту, здійсненні постійного контролю за дотриманням трудової та виробничої дисципліни серед працівників.

Головний державний інспектор Андрій Романенко наголосив на необхідності виконання вимог організаційних та технічних заходів безпеки при виконанні робіт в електроустановках до і вище 1000 В, а саме, виконання «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та «Правил улаштування електроустановок». Він загострив увагу присутніх на складанні та оформленні наряду допуску, проведенні інструктажу перед початком роботи, електротехнічних та механічних випробовувань, підготовці робочого місця, використанні засобів захисту та їх зберіганні.

Усі присутні змогли отримати роз’яснення щодо застосування вимог нормативно-правових актів з охорони праці в частині безпечної організації робіт та їх безпечного проведення.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.