(0432) 67-29-80
Вінницька область

Із безробітними проводиться активна превентивна робота

Із безробітними проводиться активна превентивна робота

Фахівець Держпраці провела у Чечельницькій районній філії Вінницького ОЦЗ два семінари для категорії безробітних Чечельницького району на теми: «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем. Найманий працівник та законодавство про працю» «Як розпочати свій бізнес. Найманий працівник та законодавство про працю».

У семінарах взяли участь головний державний інспектор з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Поліщук, заступник директора,начальник відділу надання соціальних послуг Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ Тетяна Винарчук та провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Алла Овчар.

Відкрила семінари Наталія Поліщук, яка порушила питання оформлення трудових відносин, легальної зайнятості найманих працівників, відмінність трудового договору від цивільно-правового, відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.

Наталія Анатоліївна надала роз’яснення щодо застосування Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» під час здійснення заходів державного нагляду суб′єктів господарювання органами Держпраці за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

На завершення семінару усі бажаючі отримали індивідуальні консультації з питань трудових відносин, нормування праці, робочого часу та часу відпочинку, оплати праці та пільги для працевлаштованих неповнолітніх осіб.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.