gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

«Інтерактивний інспектор» на Вінниччині консультує роботодавців з усіх актуальних питань

«Інтерактивний інспектор» на Вінниччині  консультує роботодавців з усіх актуальних питань

Наразі  функцією «Інтерактивний інспектор»  в управлінні Держпраці у Вінницькій області надано 6263 роз’яснення, в тому числі 3972- котрі стосуються питань праці, 864 – адміністративних послуг, 1457 – охорони праці.

Зазначимо, що функція «інтерактивний інспектор»  запроваджена для забезпечення  роботодавців і працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням.

В умовах військової агресії окупантів сьогодні продовжують працювати тисячі підприємств та мільйони наших співвітчизників, котрі потребують відповіді на найбільш актуальні запитання. Чимало інформації можна знати на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/.

Поставити свої запитання та отримати відповіді на них можливо засобами телефонного зв’язку, на електронну пошту, за допомогою соціальних мереж та інших комунікаційних засобів.

Якщо не знайшли відповідь або немає технічної можливості скористатися сайтом, ви можете скористатися сервісом «інтерактивний інспектор»:

– за номером: +380994391341; 0432 (67-29-80) (вартість згідно з тарифами вашого оператора);

– електронною поштою: zvernen280@ukr.net

– заповнити форму для отримання роз’яснень

 

Більше інформації - на сайті Держпраці у рубриці «Запитання – відповіді» за посиланням: https://dsp.gov.ua/faq/.

2022-09-27

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.