gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Інспектори праці активно консультують працівників та роботодавців регіону з питань оформлення трудових відносин

В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», інспектори праці відвідують суб’єктів господарювання м. Вінниці та області, та розповідають працівникам та роботодавцям про переваги задекларованої праці.

Працівників застерігають, якщо вони погоджуються працювати без трудового договору, не варто розраховувати на гідні умови праці та виконання усних домовленостей. У випадку не офіційного працевлаштування, найманого працівника можуть необґрунтовано оштрафувати, звільнити без повідомлення, не заплатити лікарняні чи компенсацію в разі нещасного випадку.

Роботодавцям, у свою чергу, пояснюють, що задекларовані працівники задоволені та мотивовані. Вони працюють краще, рідше змінюють роботу, більш ініціативні, ніж не офіційно оформлені працівники. До того ж, наголошують, що в умовах сьогодення сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного часу дізнайтесь за посиланнями:

https://pratsia.in.ua/

https://cutt.ly/OLqLOJ7

 

2022-07-13

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.