(0432) 67-29-80
Вінницька область

Інфаркт міокарда став причиною смерті працівника

Інфаркт міокарда став причиною смерті працівника

5 квітня 2017 року о 8:26 голова первинної проофспілкової організації ВП Ладижинська теплова електрична станція ПАТ «ДТЕК Західенерго» Б., 1956 р.н., знепритомнів у місці для паління біля інженерно-побутового комплексу. Працівники фельдшерського пункту, який знаходиться поряд, викликали швидку допомогу і розпочали серцево-легеневу реанімацію. Лікарі швидкої допомоги продовжили реанімаційні заходи, але о 8:58 їм довелось констатувати смерть Б.

Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть Ладижинського відділення Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, смерть Б. настала внаслідок гострого трансмурального інфаркту нижньої стінки міокарда.

Згідно з висновком комісії зі спеціального розслідування, у зв’язку з тим, що смерть Б. настала внаслідок загального захворювання, небезпечні, шкідливі виробничі фактори та фактори важкості чи напруженості трудового процесу на робочому місці та місці, де сталося погіршення стану здоров’я працівника, відсутні, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із сином потерпілого, роз’яснили його права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.