(0432) 67-29-80
Вінницька область

В Іллінецьких електромережах відбулась нарада для запобігання випадкам виробничого травматизму

В Іллінецьких електромережах відбулась нарада для запобігання випадкам виробничого травматизму

Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель провів семінар-нараду з посадовими особами та працівниками структурної одиниці Іллінецькі електромережі ПАТ «Вінницяобленерго» для запобігання випадкам виробничого травматизму.

У ході наради Олег Ковель навів присутнім дані про стан травматизму на підприємствах галузі енергетики в Україні та області за 2019 рік та проаналізував основні причини настання нещасних випадків на виробництві. Було зазначено, що основні профілактичні заходи щодо запобігання травматизму – це безпечність технологічних процесів і обладнання, утримання приміщень, обладнання та засобів захисту в належному стані, організація виконання робіт відповідно до вимог безпеки.

Наголошено також на необхідності виконання вимог організаційних та технічних заходів безпеки при виконанні робіт в електроустановках до і вище 1000 В, а саме, виконання «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та «Правил улаштування електроустановок».

Олег Ковель акцентував увагу на важливості обов’язкового проходження періодичних медичних оглядів з метою визначення професійної придатності працівників, на обов’язку керівництва підприємства щодо забезпечення працівників у повному обсязі спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.