(0432) 67-29-80
Вінницька область

У ході інспекційних відвідувань інспектори праці виявили ряд порушень

У ході інспекційних відвідувань інспектори праці виявили ряд порушень

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 17 інспекційних відвідувань щодо додержання законодавства про працю суб’єктами господарювання.

У ході відвідувань інспектори праці виявили ряд порушень, зокрема:

  • ТОВ «Охоронна фірма «Джем-спорт» (м. Вінниця) - виявлено порушення ч.1 ст. 116,ч 1 ст. 117 КзпПУ (звільненому працівникові не проведено виплату всіх належних коштів у день звільнення та не проведена виплата середнього заробітку за весь час затримки по день фактичного розрахунку), ч. 1. ст. 24 ЗУ «Про оплату праці» (заробітна плата працівникам не виплачується два рази на місяць). Керівнику підприємства внесено припис про усунення виявлених порушень та складено протокол про адміністративне правопорушення, який направлено до Вінницького міського суду.
  • ФГ «Врожайне» (Шаргородський район) – виявлено порушення ч.1 ст. 116 КЗпПУ (не проведено у повному обсязі остаточний розрахунок із звільненими працівниками), ч.1ст. 83 КЗпПУ (не виплачена грошова компенсація за всі невикористані дні щорічної відпустки). Керівнику підприємства внесено припис про усунення виявлених порушень та складено протокол про адміністративне правопорушення, який направлено до Шаргородського районного суду.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.