(0432) 67-29-80
Вінницька область

У хмільницьких цукровиків перевірили знання і провели нараду

У хмільницьких цукровиків перевірили знання і провели нараду

Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур (голова), головного державного інспектора Р.В.Черниша та заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.П.Куцика провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Цукроагропром» (с. Війтівці Хмільницького району), які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».

Предметом навчання були законодавчі та нормативні акти з питань охорони праці – НПАОП 40.1-1.21-98 Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів, НПАОП 15.8-1.29-18 Правила охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві, НПАОП 0.00-1.83-18 Правила охорони праці під час експлуатації навантажувачів.

Із присутніми проведено нараду, під час якої фахівці Держпраці проаналізували причини і обставини виробничого травматизму у сільськогосподарському виробництві та звернули увагу на необхідність посилення трудової та виробничої дисципліни, належної організації проведення відповідних інструктажів, навчання та перевірки знань з питань охорони праці, проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, забезпечення працівників відповідними засобами індивідуального захисту.

Присутніх також ознайомили із зверненням Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, який, за ініціативи Міжнародної організації праці, пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Разом з міжнародною спільнотою Україна визнає, що здорові та безпечні умови праці - це стратегічне завдання, яке стоїть перед державою і бізнесом.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.