gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

9 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ

День боротьби з корупцією (International Anti–Corruption Day) відзначається щорічно 9 грудня з ініціативи Організації Об’єднаних Націй.

Цього дня 9 грудня 2003 року на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції (ухвалена Генеральною асамблеєю ООН 31 жовтня 2003 року).

Цей міжнародний договір передбачає заходи із запобігання корупції, покаранню винних, а також механізми міжнародної співпраці в боротьбі з нею. Він зобов’язує держави-члени проводити політику протидії корупції, схвалити відповідні закони і заснувати спеціальні органи боротьби з цим явищем.

Конвенція набула чинності в грудні 2005 року після її ратифікації 30 країнами. Україна ратифікувала конвенцію 18 жовтня 2006 року.

Корупція вражає основу демократичних інститутів через спотворення виборчих процесів, перекручення принципу верховенства закону і створення бюрократичних бар’єрів. Подолати корупцію можливо тільки завдяки консолідації всього суспільства та налагодження системи протидії.

Подолати корупцію можливо тільки завдяки консолідації всього суспільства та налагодження системи протидії.

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Управління Держпраці у Вінницькій області забезпечує умови для повідомлень про порушення вимог цього Закону.

Нагадуємо, якщо Ви зіткнулися або Вам стало відомо про факти корупції, просимо повідомити:

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

21050, м. Вінниця, вул. Магістратська, 37

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції –

Захаров Євген Анатолійович

е-mail: anti-corruption@vndsp.gov.ua

2021-12-09

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.