(0432) 67-29-80
Вінницька область

Говорили про зміни у законодавстві щодо наглядової діяльності Держпраці

Говорили про зміни у законодавстві щодо наглядової діяльності Держпраці

Фахівцем відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області надано роз’яснення в інформаційно-консультативному центрі Чечельницької райдержадміністрації посадовим особам суб’єктів господарювання району.

Головний державний інспектор Костянтин Іващенко поінформував присутніх представників сільськогосподарських  підприємств про зміни у законодавстві щодо наглядової діяльності Держпраці, а також порушив питання дотримання вимог безпеки під час весняно-польових робіт. Було поставлено акцент на пунктах Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві, Правил охорони праці під час роботи з інструментами та пристроями.

Представникам Комаргородського  вищого професійного училища надано  роз’яснення стосовно дотримання нормативних актів з питань охороні праці для навчальних закладів, у яких проводиться профільне навчання і професійна підготовка студентів різних спеціальностей для навчально-виробничих майстерень та при проходженні практики.

Також було обговорено питання щодо дотримання працівниками технологій виконання аварійних робіт та інших нормативно-правових документів з питань охорони праці, здійснення постійного контролю за дотриманням трудової та виробничої дисципліни, застосуванням підлеглими працівниками та студентами засобів індивідуального захисту (передбачених нормами) та використанням справного інструменту.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.