(0432) 67-29-80
Вінницька область

Говорили про виробничий травматизм та заходи з його попередження

Говорили про виробничий травматизм та заходи з його попередження

Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Агромаш-Калина» (м.Калинівка) щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.

Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці С.П.Рудюк та А.В.Романенко наголосили на забезпеченні дотримання посадовими особами та працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. До учасників заходу доведено аналіз нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом. Зазначено основні профілактичні заходи щодо запобігання травматизму – це безпечність технологічних процесів і обладнання, утримання приміщень, обладнання та утримання засобів захисту в належному стані, організація виконання робіт відповідно до вимог безпеки.

Було наголошено на необхідності посилення контролю за організацією та проведенням медичних оглядів працівників певних категорій, забезпеченні відповідно до норм видачу спецодягу, засобів індивідуального захисту, мийних та знешкоджуючих засобів для працівників.

Фахівці Держпраці надали ґрунтовні відповіді на запитання учасників наради.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.