(0432) 67-29-80
Вінницька область

Гострий інфаркт міокарду спричинив смерть слюсаря

Гострий інфаркт міокарду спричинив смерть слюсаря

19 липня 2017 року у Вінницькому технічному коледжі, під час обідньої перерви о 13:20, різко погіршився стан здоров’я у слюсаря-сантехніка гуртожитку С., 1946 р.н. Викликані лікарі швидкої допомоги розпочали проводити реанімаційні дії,але врятувати його не вдалося.

Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, смерть К. настала внаслідок гострої серцевої недостатності, гострого інфаркту міокарду.

Згідно з висновком комісії зі спеціального розслідування, у зв’язку з тим, що смерть С. настала внаслідок загального захворювання, потерпілий пройшов медогляд в установленому порядку і був визнаний придатним до роботи за професією, при цьому небезпечні та шкідливі фактори, що могли призвести до погіршення його стану здоров’я відсутні, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із сином потерпілого, роз’яснили його права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.