(0432) 67-29-80
Вінницька область

Головному управлінні юстиції у Вінницькій області відбулась семінар-нарада.

Головному управлінні юстиції  у Вінницькій області відбулась семінар-нарада.

24 травня 2019 року  в Головному управлінні юстиції  у Вінницькій області відбулась семінар-нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство. Нарада проведена  під головуванням начальника  територіального управління юстиції Круголя Ю.В. за участю представників Головного управління юстиції  у Вінницькій області,  Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій області, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Головного управління статистики у Вінницькій області, Управління Держпраці у Вінницькій області, Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області та Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області. Від Управління Держпраці у Вінницькій області  у нараді взяла участь головний державний інспектор  Лариса  Пасічна.

Вказаний захід спрямований на здійснення аналізу стану погашення заборгованості із заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України на підприємствах-банкрутах Вінницької області. Станом на 01.05.2019 року  питома вага заборгованості зі виплати заробітної плати на підприємствах-банкрутах складає 60,1% від  загальної  сума боргів  (18,8 млн. грн.).

Присутні на семінар-нараді арбітражні керуючі Бойко О.В.(ДП «Бджільнянський спиртовий завод»), Сокольвак М.В. (ВАТ «Жмеринський завод «Сектор»), Томашук М.С (СП «Дністрове гроно») та представник арбітражного керуючого Гонти О.А.(ДП «Тростянецький спиртовий завод», ДП «Ладижинський завод «Екстра» ПАТ «Укрмедпром»  надали пояснення про заходи, які вживаються на зазначених підприємствах по ліквідації    заборгованості по виплаті заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України та обставини, які заважають швидкому розв’язанню зазначеної проблеми.

За результатами проведеного семінару – наради арбітражним керуючим та представнику арбітражного керуючого запропоновано активізувати роботу у справах про банкрутство, на яких вищезазначені арбітражні керуючі виконують відповідні повноваження.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.