(0432) 67-29-80
Вінницька область

Головне завдання – належне оформлення трудових відносин

Головне завдання – належне оформлення трудових відносин

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Любов Онуфрійчук провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з фізичними особами – підприємцями у смт Муровані Курилівці, з метою інформування з питань додержання законодавства про працю та зайнятість населення.

У ході розмови було висвітлено зміни, які відбулися у трудовому законодавстві, питання легалізації найманої праці, оформлення трудових відносин, відмінність трудового договору від цивільно-правового, відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.

Основні завдання, які на даний час ставляться перед цими роботодавцями, – оформлення трудових відносин, а значить соціальний захист працівників на всі випадки їхньої трудової діяльності. Такий працівник буде у майбутньому отримувати достойну пенсію, виплати у разі непрацездатності, допомога по безробіттю, надання допомоги при народженні дитини і т. ін.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.