(0432) 67-29-80
Вінницька область

Головна увага – превентивній роботі

Головна увага – превентивній роботі

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни. До посадових осіб підприємств, установ, організацій та приватних підприємців доводиться інформація щодо оформлення трудових відносин і фінансових санкцій за порушення трудового законодавства.

Протягом поточного тижня азято участь у семінарах-нарадах за участю представників роботодавців Вінницької області, а саме:

  • у 3-х семінарах у Ладижинському міському центрі зайнятості на теми: «Робочий час працівників відповідно до КЗпПУ. Оплата роботи працівників в нічний час, надурочний час в святкові дні» та «Оформлення трудових відносин з працівником. Чи доцільно укладати колективний договір на підприємстві»;
  • 2-а семінари в Бершадському РЦЗ на теми: «Легальна зайнятість» та «Техніка пошуку роботи»;
  • 2-а семінари в Липовецькому РЦЗ на теми: «Фізичні особи-суб’єкти трудового права» та «Оформлення трудових договорів».

Взято участь у спільному засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Тростянецької РДА та проведено семінар-нараду на тему «Про відповідальність за допущенну заборгованість по заробітній платі. Строки виплати заробітної плати» та в засіданні комісії по легалізації на тему «Трудові та цивільні договори, відмінність».

А також:

  • проведено  3 семінар-нарад з питань гігієни праці;
  • на особистому прийомі  прийнято 127 громадян, яким надано консультації з порушених питань;
  • розглянуто  19  письмових звернень громадян.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.