(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Гайсині демонтовано цегляну димову трубу

У Гайсині демонтовано цегляну димову трубу

У Гайсині демонтовано цегляну димову трубу

У ході підготовки до проведення підривних робіт фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області здійснювали нагляд за дотриманням вимог НПАОП 0.00-1.66-13 «Правила безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» і надали методичну допомогу в частині організації проведення підривних робіт на території підприємства.

Обваленню підлягала цегляна конструкція димоходу висотою 26 метрів круглої форми зовнішнім діаметром біля основи 3,2 метри, яка знаходилась на території ТОВ «Гайсинський молокозавод».

Для демонтажу конструкції працівники спеціалізованої організації ТОВ «ПОДІЛЬСЬКВИБУХПРОМ» застосували метод спрямованого вибуху за спеціально розробленим проектом, який полягає у зберіганні опори з одного боку і практично миттєвої ліквідації її з боку демонтажу. що забезпечив падіння труби у чітко заданому направленні.

Така технологія підриву є унікальною, враховуючи її швидкість і достатню безпечність, беручи до уваги проведення робіт в умовах міста, коли діють жорсткі обмеження щодо розлітання фрагментів конструкції, сейсмічного впливу на охоронні зони та об’єкти, дії ударної повітряної хвилі на людей та засклення будівель та споруд.

Вибухові роботи виконувались у відповідності до Проекту на проведення буро-вибухових робіт методом шпурових зарядів, кваліфікованим персоналом, навченим і атестованим у встановленому порядку.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.